FTA Björshults Xtra Wildrose NJK’09

FTA Björshults Xtra Wildrose NJK’09

Rose

(NJCH NUCH Norsk Flatmästare 2009 Spader Damens Wild Thing x Hinnared’s Highly)
NHSB 2711932/S17889/2008 (Imp. Zweden)
geboren: 16 januari 2008
Eigenaar: Ria van Middelaar-Froma
Voorjager: Johan van Middelaar
Fokker: Marie Carlsson (Zweden)
Stamboom

Rose 0059

Gezondheid:

– PL 10 maart 2009: vrij.
– HD 07-10-2009: HD A, norbergw. 40, botafw. 0, o.a.
– ED 07-10-2009: vrij
– ogen 6 maart 2009: vrij, incl gonio;
– ogen 10 jan 2011: vrij
– ogen 2 jan 2012: vrij
– ogen 6 dec 2013 vrij
– inteeltcoeff. 1,7%

IMG_2704
Rose is de moeder van ons D-nest (waaruit we Ivy hebben aangehouden) en E-nest (waaruit we Yentl hebben aangehouden)

Werk:
– PJP diploma 23 maart 2013 Gelderland
– koppelwedstrijd 16 maart 2013 JTG Emmen 1e plaats (509/600)
– MAP B-diploma  5e plaats (Biddinghuizen 13 okt 2012 510/600)
– MAP B-diploma 2e plaats (Lunteren 6 okt 2012 532/600)
– MAP B-diploma 5e plaats (Oldenzaal 30 sept 2012 490/600)
– MAP B-diploma 5e plaats (Kerkwijk 7 sept 2012 456/600)
– Veldwerkkwalificatie NRC novice: Goed (29 aug. 2012 Wouwse Plantage)
– Flatmasterkappet 2012 (Zweden) OKL (20/10/19/16 = 65/100)
– Field trial B-prov NKL, Christineholm (Zweden) 1e pr. (7 aug. 2012)
– MAP B-diploma (KNJV Hulshorst, 14 oktober 2011)
– WT B1 Cert. (NLV 11 juni 2011)
– WT B1 Cert. (FRC 7 mei 2011)
– KNJV-B diploma (Oldenzaal, 4 sept 2010), 4e pl

gepassioneerd in het werk
gepassioneerd in het werk

Show:
– Lelystad 12 mei 2013, KCM FRC, gebruikshondenklasse, km mrs P. Cole, uitm.
– Almere, 29 mei 2011, KCM FRC openklasse, km mr Brian Izzard, 1e pl uitm;
– Oss, 28 mei 2011, openklasse, km M vd Weijer, 3ZG;
– Wijchen, 12 nov 2010, openklasse, km mr B Meerssman, 2e pl Uitm.
– Uden, 19 juni 2010, openklasse, km mr Simons, 1e pl Uitm.;
– Almere, 13 juni 2010 KCM FRC, openklasse, km Brenda Hutchison, Uitm.;
– Bennekom, 30 mei 2010, openklasse, km V. Grundetjern, G;
– Arnhem, 23 mei 2010, openklasse, km mrs Marjo Hahne, 4e pl. Uitm.;
– Groningen 7 maart 2010, openklasse, km mrs L. Hagglund, Uitm.;
– Bleiswijk, 7 nov, tussenklasse, km mr JJ vd Berg, 1e Uitm.;
– Zwolle, 4 okt, tussenklasse, km Mrs J. Lane, 3e pl Uitm.;
– Berghem, 13 juni, jeugdklasse, km mr A. Simons, 1st pl Uitm. en JCAC en res. CAC;
– KCM FRC 7 juni, jeugdklasse, km Mw S. Keaton, 2e pl Uitm;
– Alkmaar 10 mei, jeugdklasse, km Mw G Groeneweg de Klerk, G.;
– Goes 25 april, jeugdklasse, km mrs Mjelde (No.), 1e pl Uitm. en JCAC;
– Leeuwarden 13 april, jeugdklasse, km mrs H. Jokisilta (Fi) 2e pl Uitm.;
– Groningen 28 feb, jeugdklasse, km mevr Wies Boermans, 1e pl Uitm en JCAC;
– Winner 30 nov 2008, jeugdklasse, km mr M. Armstrong (GB), Uitm.;
– IJsselshow 14 sept 2008, puppyklasse, km Mrs. Oxford, 2 VB;
– Bennekom, 25 mei 2008, km R. Lane (GB), babyklasse 1VB;
– KCM FRC 3 mei 2008, babyklasse, km mrs A. Kilminster. 1VB, best baby teef;

rose_MG_6688
_MG_6740
_MG_6721
_MG_6747
Delen